facebook
logo
Wrocław ul. Krakowska 30 Tel: +48 790 454 283

SprawdĽ moc w swoim aucie !

Kliknij poniżej żeby sprawdzić ile mocy jesteśmy w stanie wykrzesać z Twojego samochodu.

SPRAWD¬

Chiptuning

Dowiedz się, co to jest chiptuning i jakie są tego korzyści.

SPRAWD¬

Ecotuning

Zmniejsz zużycie paliwa przy jednoczesnym wzroście mocy swojego silnika.

SPRAWD¬

Wył±czanie/usuwanie ADBLUE SCR

ADBLUE - w skrócie jest to ś¶rodek który wstrzykuje się pod wysokim ciśnieniem na strumień spalin w katalizatorze, gdzie zachodzi redukcja szkodliwych dla atmosfery tlenków azotu na azot (w postaci dwuatomowych cz±steczek) oraz wodę. Na dzień dzisiejszy jest montowany w samochodach z EURO 4 oraz EURO 5.Jeżeli masz problem z systemem ADBLUE w samochodzie osobowym, dostawczym czy ciężarowym, jesteśmy w stanie go wył±czyć raz na zawsze.

 

Diagnostyka komputerowa pojazdu

Diagnostyka komputerowa

Posiadamy profesjonalne narzędzia, pozwalaj±ce nam przeprowadzić szczegółow± diagnostykę silników i elektronicznych systemów instalowanych we współczesnych samochodach, podstawow± diagnostykę komputerow± (odczyt i kasowanie błędów), pełn± diagnostykę komputerow± (sprawdzenie prawidłowości i porównanie wartości i parametrów rzeczywistych wszystkich układów elektronicznych dostępnych w danym pojedzie).

 

Chiptuning

Jeden z najbardziej skutecznych zabiegów uspraniajacych działanie Twojego silnika i wpływających na komfort uzytkowania.

Gwarancją zadowolenia i motywacj± do dalszych działań jest dla nas zawsze uś¶miech klienta po pierwszej jeĽdzie.

Filtry FAP/DPF

Wył±cznie lub usuwanie filtrów FAD/DPF

Jeżeli przeraża cię kosztowna wymiana filtra cz±stek stałych, to wraz z chiptuningiem można nam zlecić programowe wył±czenie filtra (pozwalaj±ce na jego demontaż lub usunięcie wkładu). Istnieje także możliwość samej dezaktywacji filtra.

Czytaj...
BMG tuning© 2014 Wrocław